WISP.COM.UA

Ласкаво просимо на офіційний сайт компанії OOO «ВІСП»

Про компанію

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Працюючи над ним, ми намагалися зробити сайт зручним, інформативним і корисним для всіх наших клієнтів, партнерів і колег

Регулярно розширюємо асортиментний ряд товарів, підвищуємо рівень сервісу. Природно, як і в будь-якому бізнесі, наша задача отримання прибутку, але так само, для нас, важливим завданням є руйнування стереотипу про те, що вся продукція з «піднебесної» є неякісною, і не заслуговує на довіру.

Постійно контактуємо з нашим партнером-виробником, залучаємо сторонніх фахівців, щоб в кінцевому підсумку, перед вами постав продукт, за який буде не соромно. Ми будемо раді будь-яким вашим перевіркам, будь-якої критики, або раціональним пропозицій і повірте, Ви будете почуті.

Ключові принципи нашої компанії

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Співпраця протягом багатьох років з одним перевіреним виробником (це означає, що за багаторічний досвід роботи, у нас склалися довірчі відносини і діалог, при якому виробник і постачальник чують один одного. Ми за чесність, і прагнемо спілкуватися з нашими клієнтами максимально чесно і відкрито (у нас немає принципу «папір все стерпить» тому, в пріоритеті вказувати реальні параметри наших виробів. Ми прагнемо поставляти нові і сучасні вироби, і використовувати тільки якісні матеріали для її виготовлення

Використання світлодіодної продукції, стало частиною світу світлотехніки вже давно. На жаль, якість оной постійно знижується. В умовах конкуренції між собою, постачальники змушені знижувати ціни на продукцію, природно, знижуючи якість (чудес не буває) і приховуючи це маркетинговими ходами. Ми ж прагнемо ставити якість продукції на перше місце.

Задати питання можна тут

Напишіть нам. Ми обов'язково відповімо на всі питання

5 + 6 =

Магнитная трековая система для дома и офиса
Про нас 1
2020-2021 Wisp.com.ua | Designed by Mazanik

ИНФОРМАЦИЯ

Відділ продажу:
Євген: +38 067 3633123

Склад: 
50°29'31.0"N 30°29'13.4"E

Email:
wisp.magnet@gmail.com

0
    0
    Корзина
    Ваша корзина пустаВернутся в магазин